© Leonardas Borotinskas

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2023-09-04

  Kvietimas dalyvauti Kūrybinės veiklos fondo finansavimo konkurse

  Skelbiame kvietimą dalyvauti mūsų Kūrybinės veiklos fondo konkurse ir kviečiame pildyti paraiškas dėl kūrybinių projektų finansavimo. Konkurse gali dalyvauti tiek fiziniai asmenys (visų sričių autoriai-mūsų nariai), tiek juridiniai asmenys (leidėjai, renginių organizatoriai, teatrai ir pan.). Paraiškas galima pildyti iki rugsėjo 30 d. Pasibaigus paraiškų teikimo terminui jas vertins ekspertai. Galutinį žodį dėl finansavimo skyrimo tars LATGA Taryba. Rezultatus planuojame skelbti spalio pabaigoje.

  Šiuo metu fonde sukaupta apie 170 tūkst. Eur. Fondo pinigai pagal meno sritis paskirstyti į atskirus krepšelius atsižvelgiant į kompensacinio atlyginimo už kūrinių atgaminimą asmeniniais tikslais (arba Tuščią laikmeną) proporcijas kiekvienai sričiai.

  Informacija pirmąkart pildysiantiems paraiškas elektroninėje paraiškų pildymo sistemojepirmiausia turėsite užsiregistruoti. Nemėginkite prisijungti su savo turimu autorių e-savitarnos slaptažodžiu – dėl degistracijos elektroninėje paraiškų sistemoje turėsite susikurti naują slaptažodį.

  Fiziniams ir juridiniams asmenims reikia pildyti skirtingų formų registracijas. Paspaudus ant nuorodos „naujojo vartotojo registracija“ pirmiausia atsidaro fiziniams asmenims skirta registracijos forma. Paspaudus po ja esančią varnelę „juridiniai asmenys“, atsiras juridiniams asmenims skirta registracijos forma. Užpildžius vieną ar kitą formą nurodytu el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudę patvirtinsite savo registraciją.

  Paraišką galėsite pildyti, redaguoti kada panorėję, tik nepamirškite išsaugoti keitimų. Galutinai viską užpildę spauskite „pateikti“. Šioje sistemoje galėsite matyti ir anksčiau pildytas paraiškas.

  Pateikiame paraiškų teikimui reikalingas nuorodas:

  Paraiškų pildymo sistema

  Projekto iš LATGA kūrybinės veiklos fondo lėšų finansavimo išlaidų sąmata (exel)

  Kūrybinės veiklos fondo tvarkos aprašas (pdf)

  Daugiau informacijos apie šio fondo veiklą: https://www.latga.lt/kurybines-veiklos-fondas/

  Taip pat rekomenduojame prieš pildant paraišką peržiūrėti seminaro apie mūsų finansavimo fondų veiklą:

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.