Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-09-15

  Muzikos autorius ir leidėjus kviečiame į susitikimą „LATGA klauso“ (ZOOM platformoje)

  Pradedame rengti susitikimų su autoriais ciklą „LATGA klauso“, kuriuose savo narių prašysime išsakyti pasiūlymus ir idėjas, kurios padėtų pasirengti kitam Visuotiniam narių susirinkimui, pagerinti organizacijos veiklą, sustiprinti autorių pozicijas kultūros lauke. Taip pat su malonumu atsakysime į susirinkusiųjų klausimus, papasakosime jiems aktualiausias naujienas, susijusias su kolektyviniu teisių administravimu.

  Pirmąjį diskusijų ciklo „LATGA klauso“ susitikimą neatsitiktinai rengiame Tarptautinės muzikos dienos išvakarėse – rugsėjo 30 d. 13.30 val. prie ZOOM  maloniai kviečiame prisijungti muzikos autorius ir leidėjus. Į jūsų rūpimus klausimus atsakys ir pasiūlymus fiksuos Tarybos prezidentė Raminta Naujanytė Bjelle, direktorė Laura Baškevičienė bei Muzikos kūrinių skyriaus vadovas Paulius Sartatavičius. Taip pat ir patys papasakosim naujienas, susijusias su administruojamomis teisėmis, pasidalinsim savo planais.

  Norinčiųjų dalyvauti susitikime prašome registruotis el. paštu visuomene@latga.lt. Tačiau priimsime ir neregistruotus. Nuorodos į ZOOM

  https://zoom.us/j/99108824861

  Meeting ID: 991 0882 4861

  Vėliau būtinai pakviesime į susitikimus ir kitų sričių autorius.

  Jūsų pateikti registracijos į seminarą duomenys bus tvarkomi konsultavimo tikslu vadovaujantis Asociacijos LATGA asmens duomenų politika, su kuria galite susipažinti čia.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.