2016 © Rytis Šeškaitis

Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2022-12-20

  Skelbiame Muzikos autorių fondo konkurso rezultatus

  Vakar, gruodžio 19 d., įvyko Tarybos posėdis, kurio metu paskirstytos muzikos autoriams skirto Muzikos autorių fondo lėšos – 72 tūkst. Eur. Iš viso buvo gautos 96 paraiškos, dalinis finansavimas skirtas  23 projektams.

  Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš Muzikos autorių fondo, sąrašą rasite čia: https://www.latga.lt/muzikos-autoriu-fondas/#2022-gruodis

  Sveikiname visus gavusius finansavimą ir linkime didžiausios sėkmės įgyvendinant projektus! Negavusius finansavimo prašome dalyvauti kituose konkursuose kitąmet. Primename, kad Muzikos autorių fondo dalybose gali dalyvauti tik muzikos / muzikos kūrinių tekstų autoriai, kurie yra sutikę su 6 proc. nuskaitymais. Kitas konkursas vyks pavasarį. Plačiau apie šio fondo konkursus čia. Daugiau informacijos apie abu mūsų fondus rasite čia.

  Dalinį finansavimą gavusių projektų vadovams sutartis atsiųsime mėnesio laikotarpyje. Pinigai bus pervesti tik tuomet, kai bus pasirašytos sutartys. Sutartis reikėtų pasirašyti trijų mėnesių laikotarpyje.

  Primename, kad pagal finansavimo sutartį jūs įsipareigojate pateikti mums laisvos formos preliminarų projekto komunikacijos planą el. paštu visuomene@latga.lt. Jame prašome nurodyti, kada prasidės įgyvendinamo projekto viešinimo kampanija ir kokiomis formomis joje bus pateikta informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansavimą.

  Kodėl to prašome? Nes norime žinoti, kaip jums sekasi įgyvendinti projektą ir kaip jūs jį ruošiatės pristatyti visuomenei. Taip pat norime užsitikrinti, kad mūsų organizacija būtų tinkamai minima projekto sklaidos ir viešinimo kampanijoje. Be to, ir patys norime prisidėti prie kampanijos pagal galimybes paskelbdami jūsų pateiktą informaciją savo viešinimo kanaluose.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.