Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2022-01-17

  Vizualiųjų menų autorius kviečiame į susitikimą „LATGA klauso“

  Tęsiame virtualių susitikimų su autoriais ciklą „LATGA klauso“, o šį kartą prisijungti prie ZOOM kviečiame vizualiųjų menų autorius – dailininkus, skulptorius, fotografus ir kt. Renginys vyks sausio 27 d. 13 val. ZOOM platformoje. Norinčiųjų dalyvauti susitikime prašome registruotis el. paštu visuomene@latga.lt.

  Šių susitikimų metu savo narių prašome išsakyti pasiūlymus ir idėjas, kurios padėtų pasirengti artėjančiam Visuotiniam narių susirinkimui, pagerinti organizacijos veiklą, sustiprinti autorių pozicijas kultūros lauke. Taip pat su malonumu atsakysime į susirinkusiųjų klausimus, papasakosime jiems aktualiausias naujienas, susijusias tiek su kolektyviniu teisių administravimu, tiek su kitomis LATGA veiklomis (kūrybinės veiklos finansavimo fondai, seminarai, tipinės sutartys).

  Šio virtualaus susitikimo metu į jūsų rūpimus klausimus atsakys ir pasiūlymus fiksuos daugybę metų Vizualiųjų menų poskyriui vadovavusi ir šios srities autorių teisių pamatus paklojusi mūsų specialistė Gabrielė Naprušienė (šis renginys yra tarsi simbolinės jos išlydėtuvės) bei ją šiame poste pakeitusi Gabrielė Vorobjovienė. Taip pat susitikime dalyvaus  LATGA direktorė Laura Baškevičienė bei vizualiųjų menų kūrybinėms sąjungoms atstovaujantys Tarybos nariai. Papasakosime naujienas, susijusias su administruojamomis teisėmis, pasidalinsime savo planais.

  Registracija el. paštu visuomene@latga.lt. arba telefonu 8 639 22859.

  Jūsų pateikti registracijos į susitikimą duomenys bus tvarkomi tik su renginiu susijusios informacijos atsiuntimo tikslu, vadovaujantis Asociacijos LATGA asmens duomenų politika, su kuria galite susipažinti čia.

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.