Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-05-24

  Kviečiame kūrinių naudotojus dalyvauti LKT finansavimo programos „Autorių teisių ir gretutinių teisių apsauga“ konkurse

   width=

  Asociacija LATGA kviečia kūrinių naudotojus pasinaudoti Lietuvos kultūros tarybos kvietimu dalyvauti finansavimo programos „Autorių teisių ir gretutinių teisių apsauga“ konkurse.

  Ši programa buvo adaptuota siekiant padėti nuo pandemijos kenčiančiam kultūros sektoriui, dėl jos pakeitimų LTKT tarėsi su Lietuvos kolektyvinio administravimo organizacijomis, tarp kurių – ir Asociacija LATGA.
  Kviečiame dalyvauti konkurse visas organizacijas, kurios organizuoja renginius ir savo veikloje naudoja mūsų autorių kūrinius (muzikos, audiovizualinius, dramos, vizualiųjų menų).
  Renginiai turi būti surengti iki rugsėjo 30 d.
  Paraiškos priimamos iki 2021 m. birželio 7 d. (imtinai).
  Jeigu projektas (ar jo veiklos) atitinka šią finansuojamą veiklą „Viešas Lietuvos meno kūrėjų kūrybos kultūros renginiuose nuo 2021 m. birželio 1 d. iki 2021 m. rugsėjo 30 d. pristatymas ir (ar) atlikimas, skatinant teisėtą kūrybos naudojimą“ taikoma:
  1. Kultūros renginio didesnę programos dalį (daugiau nei pusę) turi sudaryti Lietuvos kūrėjų 2019–2021 m. sukurti kūriniai (Lietuvos kultūros taryba tikrina projekto pareiškėjo į paraišką įtrauktų kūrinių atitiktį nurodytam reikalavimui).
  2. Tinkamos finansuoti išlaidos yra:
  2.1. atlyginimas Lietuvos autoriams ir pagrindinių vaidmenų ar partijų atlikėjams už gyvus pasirodymus scenos meno renginiuose (iki 600 Eur vienam asmeniui už 1 pasirodymą);
  2.2. atlyginimas Lietuvos filmų gamintojams, autoriams ir pagrindinių vaidmenų atlikėjams už filmų rodymą (iki 600 Eur vienam asmeniui už vieną filmą);
  2.3. atlyginimas vizualiųjų menų kūrinių autoriams už jų kūrinių viešas parodas (iki 600 Eur vienam asmeniui už 1 parodą);
  2.4. kultūros renginio organizatorių išlaidos renginio viešinimui (iki 30 proc. sumos, skiriamos kūrėjams pagal šių finansavimo sąlygų 4 dalies 2.1–2.3 p.p., bet ne daugiau 5000 Eur);
  2.5. licencijos už kolektyviai administruojamas autorių ir gretutines teises (iki 100 proc. licencijos kainos už Lietuvos autorių repertuarą).
  3. Prie paraiškos privaloma pridėti planuojamo kultūros renginio repertuarą.
  4. Teikiama viena visus kultūros renginius apimanti paraiška (paraiškos suma negali viršyti 30 000 Eur).
  Daugiau apie finansavimo sąlygas ➡️ https://bit.ly/3oMiapw

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.