Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-04-21

  Informacija apie Tarybos posėdį: skelbiame Socialinio kultūrinio fondo konkurso rezultatus

   

   width=

  Šiandien nuotoliniu būdu posėdžiavusi LATGA Taryba svarstė Socialinio kultūrinio fondo (SKF) konkursui atsiųstas paraiškas, taip pat pritarė su Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) susijusiems keitimams kai kuriuose LATGA vidiniuose dokumentuose.

  Pavasariniam SKF konkursui buvo pateiktos 87 paraiškos, finansavimą gavo 26 pareiškėjai. Įvairiems muzikos autorių projektams išdalinta 47 000 Eur.

  Skelbiame dalinį finansavimą gavusių projektų SĄRĄŠĄ.

  Sveikiname visus gavusius finansavimą ir linkime sėkmės įgyvendinant projektus. Sutartis dėl projektų finansavimo atsiųsime el. paštu.

  Naudodamiesi proga primename, kad kitas SKF konkursas vyks rudenį, paraiškų lauksime iki lapkričio 30 d. Apie konkurso pradžią paskelbsime LATGA svetainėje. Šio fondo dalybose gali dalyvauti tik tiek LATGA nariai, kurie yra sutikę su 6 proc. nuskaitymais. Daugiau apie fondus čia.

  Taip pat šiandieninio posėdžio metu Taryba pritarė su BDAR susijusiais pakeitimams Kūrybinės veiklos fondo bendradarbiavimo sutartyse juridiniams ir fiziniams asmenims, Socialinio kultūrinio fondo finansavimo sutartyje bei LATGA narystės sutartyje.

  Posėdžio metu priimti 46 nauji nariai. Daugiau informacijos apie narystės privalumus ir tolimesnius žingsnius čia:

  Muzikos ir tekstų autoriams

  Vizualinių kūrinių autoriams

  Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams

  Dramos kūrinių autoriams

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.