Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

Prenumeruok naujienlaiškį.

  Paskelbta: 2021-06-01

  Skelbiame papildomo Kūrybinės veiklos fondo konkurso rezultatus

  Vakar pirmąkart į „gyvą“ posėdį susirinkusi naujoji LATGA Taryba paskirstė lėšas papildomo Kūrybinės veiklos programos konkurso dalyviams. Iš viso buvo gauta per 130 paraiškų, dalinis finansavimas skirtas 69 projektams. Taip pat patenkinti net 68 autorių prašymai tapti mūsų asociacijos nariais.

  Projektų, kuriems skirtas dalinis finansavimas iš Kūrybinės veiklos fondo, sąrašą galite rasti čia

  Su muzikos kūriniais susijusiems projektams buvo skirta 66 700 Eur,  finansavimą gavo 35 projektai.

  Su audiovizualiniais (kino) kūriniais susijusiems projektams buvo skirta 65 100 Eur, finansavimą gavo 23 projektai.

  Su literatūros kūriniais susijusiems projektams skirta 12 400 Eur, finansavimą gavo 6 projektai.

  Su vizualiaisiais kūriniais susijusiems projektams skirta 15 989 Eur,  finansavimą gavo 5 projektai.

  Nebuvo gauta nė vienos paraiškos, susijusios su dramos kūriniais. Programos krepšelyje buvo 3600 Eur, jie bus paskirstyti rudenį.

  Dalinį finansavimą gavusių projektų vadovams sutartis atsiųsime mėnesio laikotarpyje. Pinigai bus pervesti tik tuomet, kai bus pasirašytos sutartys. Sutartis reikėtų pasirašyti trijų mėnesių laikotarpyje.

  Primename, kad pagal sutartį jūs turite pateikti laisvos formos projekto komunikacijos planą visuomene@latga.lt. Planą prašome pateikti ne dabar, o prieš pradedant projekto reklaminę kampaniją. Komunikacijos plane prašome nurodyti, kaip bus viešinama informacija apie Asociacijos LATGA suteiktą finansavimą.

  Nutarimą skelbti papildomą konkursą priėmė asociacijos Taryba, atsižvelgdama į tai, kad papildomos lėšos siekiant toliau užsiimti kūrybine veikla šiuo jautriu autoriams laikotarpiu yra itin reikalingos. Įprastai Kūrybinės veiklos fondo konkursas vyksta vieną kartą per metus, paraiškų laukiame iki rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos apie šio ir Socialinio kultūrinio fondo veiklą rasite čia.

  Taip pat Taryba vakar patenkino net 68 autorių prašymus tapti Asociacijos LATGA nariais.

  Narystės sutartis artimiausiu metu parengs ir jums atsiųs mūsų specialistai, jas prašysime pasirašyti ir atsiųsti mums (originalus – paštu, skenuotas arba fotografuotas kopijas – el. paštu).

  Vienkartinį stojamąjį nario mokestį prašome pervesti į mūsų sąskaitą SEB banke LT71 7044 0600 0038 2455, mokėjimo paskirtyje nurodant „stojamasis nario mokestis“. Jeigu mokama ne iš stojančiojo sąskaitos, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti stojančiojo asmens vardą ir pavardę.

  Daugiau informacijos apie narystės privalumus ir tolimesnius žingsnius čia:

  Muzikos ir tekstų autoriams

  Vizualinių kūrinių autoriams

  Audiovizualinių kūrinių autoriams ir prodiuseriams

  Dramos kūrinių autoriams

  Auksė Stankevičė

  Direktorės asistentė

  Visos LATGA aktualijos tavo el. pašte

  Prenumeruok naujienlaiškį.