J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118

Ieškomi autoriai / paveldėtojai

Jeigu radote savo pavardę ieškomų autorių / paveldėtojų sąrašuose ir norite sužinoti surinkto autorinio atlyginimo dydį ir jo išmokėjimo sąlygas, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Šio metu vyksta sąrašų atnaujinimo darbai. Atsiprašome už nepatogumus.

Skelbiame sąrašą muzikos / dainų tekstų autorių ar jų teisių paveldėtojų, kuriems yra surinkti, tačiau dėl įvairių priežasčių neišmokėti autoriniai atlyginimai (trūksta duomenų, nėra pasirašę sutarčių ir pan.). Taip pat labai prašome atsiliepti ir šioje svetainėje nurodytais kontaktais į mūsų specialistus kreiptis išvardintų kolektyvų narius, kad galėtume identifikuoti jų atliekamų kūrinių autorius.

Skelbiame audiovizualinių kūrinių autorių ar jų teisių paveldėtojų, kuriems yra surinkti, tačiau dėl įvairių priežasčių neišmokėti autoriniai atlyginimai (trūksta duomenų, nėra pasirašę sutarčių ir pan.), sąrašą.

Skelbiame vizualiųjų menų kūrinių autorių ar jų teisių paveldėtojų, kuriems yra surinkti, tačiau dėl įvairių priežasčių neišmokėti autoriniai atlyginimai (trūksta duomenų, nėra pasirašę sutarčių ir pan.), sąrašą.

Aistė Jankauskienė
Muzikos kūrinių skyriaus Dokumentacijos ir paskirstymo poskyrio specialistė
Živilė Pupkienė
Audiovizualinių menų poskyrio jaunesnioji specialistė