J.Basanavičiaus g. 4B, LT-01118

Ieškomi autoriai / paveldėtojai

Jeigu dar nesate mūsų narys, bet sukūrėte autorinį kūrinį (dainą, simfoniją, filmą, TV laidą vaizdo klipą, paveikslą, skulptūrą, dramos pjesę, eilėraštį ar pan.) arba esate jo bendraautoris, gali būti, kad esate mūsų ieškomų autorių sąraše. Neseniai šį sąrašą atnaujinome ir sukūrėme itin patogią elektroninę versiją:

IEŠKOMŲ NARIŲ SĄRAŠAS

Į ieškomų autorių sąrašą įprastai įtraukiame kūrėjus, kuriems esame surinkę autorinį atlygį už jų kūrinių panaudojimą, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalime jo išmokėti. Priežastys, kodėl jūsų pavardė atsidūrė ieškomų autorių sąraše:

  • jūs nesate LATGA narys, todėl neturime jūsų duomenų;
  • mes su jumis susisiekėme, bet jūs nesureagavote į mūsų pranešimą;
  • jūs esate mūsų narys, bet nepateikėte trūkstamų duomenų ar dokumentų;
  • jūs nebaigėte įstojimo į narius procedūros (nepasirašėte sutarties, nesumokėjote vienkartinio stojimo mokesčio ir pan.).

Šiame sąraše taip pat yra ir jau mirusių autorių pavardės. Jas įtraukėme dėl to, kad artimieji nebaigė autorių teisių paveldėjimo proceso ir / arba nepateikė savo duomenų, reikalingų išmokėti surinktam atlygiui.

Koks atlyginimas ir už kokių kūrinių naudojimą yra surinktas, kokių duomenų mums trūksta, sužinosite susisiekę su specialistais, kurių kontaktus pamatysite sąraše suradę savo ar artimo žmogaus pavardę. Prie šio sąrašo taip pat rasite tiesioginę nuorodą į elektroninę prašymo tapti LATGA nariu versiją.

Iš anksto prašome jūsų kantrybės, nes po sąrašo paskelbimo mūsų komandą paprastai užgriūna laiškų ir skambučių lavina.

Jeigu jau esate mūsų nariai, pasidalinkite šiuo įrašu su bičiuliais, kurie kuria, bet dar neprisijungė prie beveik 6 tūkst. narių vienijančios LATGA autorių šeimos.

Tapkite mūsų nariu, o mes pasirūpinsime, kad jus pasiektų priklausantis autorinis atlyginimas!